Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   PÓŁKOLONIE z klockami LEGO Education StoryStarter

   PÓŁKOLONIE z klockami LEGO Education StoryStarter

   PÓŁKOLONIE z klockami LEGO Education StoryStarter

   PÓŁKOLONIE z klockami LEGO Education StoryStarter

   Codziennie wycieczki i kreatywne działania z klockami LEGO Education StoryStarter.

   Dzieci będą tworzyć własne opowieści budując je ze specjalnych zestawów LEGO, które zawierają ponad 1100 elementów, w tym takie, które są niespotykane w zestawach dostępnych w sklepach. Zabawią się w autorów i ilustratorów własnych książek dzięki programowi komputerowemu Story Visualizer. Będziemy je inspirować do tych zajęć wspaniałą literaturą, ciekawymi zabawami i wycieczkami.

   Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat.

   Cel:

   Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową, dobrą zabawę i rodzinną atmosferę. Wciągamy dzieci w świat przygody, fantazji i dobrej literatury.

   Budowanie opowieści z LEGOEducation StoryStarter rozwija nie tylko kreatywność, ale również sprzyja wypowiadaniu się i współpracy.

   Zapewniamy:

   • Zabawy na świeżym powietrzu i atrakcyjne wycieczki
   • Kreatywne i bardzo urozmaicone zajęcia dostosowane do wieku i potrzeb dzieci
   • Kameralny charakter zajęć – grupa będzie liczyła maksymalnie 15 dzieci
   • Zestawy LEGO Education StoryStarter i komputery
   • Gry planszowe i rozmaite zabawki
   • Rodzinną atmosferę i wykwalifikowanych prowadzących
   • Pełne wyżywienie: II śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje przez cały dzień
   • Ubezpieczenie NNW
   • Pamiątkę z półkolonii: prace dzieci w formacie pdf i zdjęcia (do pobrania)

   Program:

   Każdego z 5 dni będziemy inspirować dzieci do tworzenia i budowania opowieści z klocków LEGO. Zapewnimy też pobyt na świeżym powietrzu i atrakcyjne wycieczki – każdego dnia w inne miejsce.

   Poznajmy się

   Pierwszego dnia zapewnimy dzieciom moc ciekawych zabaw integracyjnych i konkurs z nagrodami. Pojedziemy na plac zabaw przy Placu Wilsona. Będzie też czas na swobodną zabawę. Po obiedzie podzielimy się na zespoły, dzieci zapoznają się z programem Story Visualizer i rozpoczną budowanie opowieści.

    

   Harce w Parku Skaryszewskim

   Przed obiadem będziemy spacerować po pięknym, magicznym i baśniowym parku, który wpisany jest do rejestru zabytków Warszawy. Odwiedzimy też zlokalizowane tam place zabaw. Po południu zainspirowani harcami na powietrzu i zabawami będziemy kontynuować budowanie opowieści.

    

   Piknik na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej

   Poznamy piękne ogrody utworzone na dachu BUW, obejrzymy Warszawę z punktu widokowego, zejdziemy do podziemi biblioteki, a na koniec będziemy hasać wśród zieleni ogrodu dolnego i urządzimy piknik na trawie. Wśród pięknej zieleni będziemy grać w piłkę, zorganizujemy turniej badmintona i ringo. Po południu będziemy kontynuować budowanie scenek do opowieści LEGO i pracować w programie Lego Education Story Visualizer.

    

   Gra miejska

   Podzielimy się na grupy. Każda będzie miała wytyczoną trasę do przejścia i zaszyfrowane zadania do wykonania. Gra będzie się odbywała na Krakowskim Przedmieściu, na odcinku od Pomnika Kopernika do skweru Hovera. Finał gry odbędzie się na placu zabaw przy ulicy Browarnej, gdzie zejdziemy piękną ulicą Bednarską. Podczas finału wręczmy dzieciom nagrody. Po południu będziemy kontynuować budowanie scenek do opowieści LEGO i pracować w programie Lego Education Story Visualizer.

    

   Wystawa w Centrum Nauki Kopernik

   Wybierzemy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzymy czasową wystawę oraz związany z nią pokaz naukowy. Dzieci będą uczestniczyły w warsztatach w Majsterni oraz wykonywały proste doświadczenia przy stoiskach „Kopernik na kółkach”. Po tej wycieczce  zespoły będą kończyły swoje pracenad opowieściami. Na zakończenie półkolonii wręczymy pamiątkowe dyplomy.

   Gdyby pogoda zmusiła nas któregoś dnia do pozostania pod dachem (np. ulewny deszcz), zapewnimy dzieciom dodatkowe atrakcyjne zajęcia.

   Szczegółowy program na www.zeronudy.com.pl

   Terminy i lokalizacje:

   Warszawa, Księgarnia „Tarabuk”, Nowy Świat 63 (blisko metro Nowy Świat-Uniwersytet)

   Turnus 1. 2-6 lipca 2018

   Turnus 2. 9-13 lipca 2018

   Turnus 3. 16-20 lipca 2018

   Turnus 4. 23-27 lipca 2018

   Turnus 5. 6-10 sierpnia 2018

   Turnus 6. 20-24 sierpnia 2018

   Turnus 7. 27-31 sierpnia 2018

   Cena:

   Cena turnusu 650 zł

   Liczba miejsc ograniczona!

   Wszystkie oferty