Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   LATO z klockami LEGO Education StoryStarter w księgarni Tarabuk

   LATO z klockami LEGO Education StoryStarter w księgarni Tarabuk

   LATO z klockami LEGO Education StoryStarter w księgarni Tarabuk

   LATO z klockami LEGO Education StoryStarter w księgarni Tarabuk

   Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat.

   Codziennie wycieczki i kreatywne działania z klockami LEGO Education StoryStarter.

   Dzieci będą tworzyć własne opowieści budując je ze specjalnych zestawów LEGO, które zawierają ponad 1100 elementów, w tym takie, które są niespotykane w zestawach dostępnych w sklepach. Zabawią się w autorów i ilustratorów własnych książek dzięki programowi komputerowemu Story Visualizer. Będziemy je inspirować do tych zajęć wspaniałą literaturą, ciekawymi zabawami i wycieczkami.

   Cel:

   Stawiamy na kreatywność i pracę zespołową, dobrą zabawę i rodzinną atmosferę. Wciągamy dzieci w świat przygody, fantazji i dobrej literatury.

   Budowanie opowieści z LEGOEducation StoryStarter rozwija nie tylko kreatywność, ale również sprzyja wypowiadaniu się i współpracy.

   Zapewniamy:

   • Atrakcyjne wycieczki i zabawy na świeżym powietrzu
   • Kreatywne i bardzo urozmaicone zajęcia dostosowane do wieku i potrzeb dzieci
   • Kameralny charakter zajęć – grupa będzie liczyła maksymalnie 15 dzieci
   • Zestawy LEGO Education StoryStarter i komputery
   • Gry planszowe i rozmaite zabawki
   • Rodzinną atmosferę i wykwalifikowanych prowadzących
   • Pełne wyżywienie: II śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje przez cały dzień
   • Ubezpieczenie NNW
   • Prace dzieci w formacie pdf i zdjęcia (do pobrania)

   Program:

   Każdego z 5 dni będziemy inspirować dzieci do tworzenia i budowania opowieści z klocków LEGO. Zapewnimy też pobyt na świeżym powietrzu i atrakcyjne wycieczki – każdego dnia w inne miejsce.

   Poznajmy się – zabawa detektywistyczna w Parku Krasińskich

   Pierwszego dnia pojedziemy do Parku Krasińskich, gdzie zapewnimy dzieciom moc ciekawych zabaw integracyjnych oraz detektywistycznych. Dzielni detektywi otrzymają nagrody. Będzie też czas na swobodną zabawę. Po obiedzie podzielimy się na zespoły, dzieci zapoznają się z programem Story Visualizer i rozpoczną budowanie opowieści.

   Piknik w Parku Skaryszewskim

   Przed obiadem będziemy spacerować po pięknym, magicznym i baśniowym parku, który wpisany jest do rejestru zabytków Warszawy. Wśród pięknej zieleni będziemy grać w piłkę i inne gry zręcznościowe oraz urządzimy piknik. Po południu zainspirowani harcami na powietrzu i zabawami będziemy kontynuować budowanie opowieści.

   Harce w Parku Trampolin na Bielanach

   Przed obiadem pojedziemy do Parku Trampolin gdzie będziemy oddawać się szaleństwu i dzikiej, niczym nieskrępowanej radości. Trampoliny mają wiele kształtów i rozmiarów, są sensownie rozmieszczone, a przede wszystkim bezpieczne (zabezpieczone miękkim podłożem). Po tak wspaniałej zabawie  będziemy kontynuować budowanie scenek do opowieści LEGO i pracować w programie Lego Education Story Visualizer.

   Plac zabaw Arkadia

   Przed południem wybierzemy się na nowoczesny plac zabaw z licznymi atrakcjami: hamaki, huśtawki, „wstęga” (główna konstrukcja, która łączy gry sprawnościowe, jak wspinaczka i tor przeszkód, z klasycznymi elementami placu zabaw, jak zjeżdżalnie, liny czy huśtawki), zespół trampolin, pieńki równowagi, zestaw urządzeń przelewowych do zabawy wodą i piaskiem, karuzela. Po południu będziemy kontynuować budowanie scenek do opowieści LEGO i pracować w programie Lego Education Story Visualizer.

   Nowa wystawa „Zmierz się! Podskocz, krzyknij, dmuchnij, złap” w Centrum Nauki Kopernik

   Wybierzemy się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzymy nową wystawę czasową oraz związany z nią pokaz naukowy. Dzieci będą uczestniczyły w warsztatach w Majsterni oraz wykonywały proste doświadczenia przy stoiskach „Kopernik na kółkach”. Po tej wycieczce  zespoły będą kończyły swoje prace nad opowieściami. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy.

   Gdyby pogoda zmusiła nas któregoś dnia do pozostania pod dachem (np. ulewny deszcz), zapewnimy dzieciom dodatkowe atrakcyjne zajęcia.

   Szczegółowy program na www.zeronudy.com.pl

   Terminy:

   Warszawa, Księgarnia „Tarabuk” w Teatrze Lalka, Pałac Kultury i Nauki,  Pl. Defilad 1 (blisko stacji metra Świętokrzyska)

   Lipiec

   1-5 lipca 2019

   8-12 lipca 2019

   15-19 lipca 2019

   22-26 lipca 2019

   Sierpień

   19-23 sierpnia 2019

   26-30 sierpnia 2019

   Cena:

   Cena turnusu 650 zł

   Liczba miejsc ograniczona!

   Wszystkie oferty