Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   Wspaniałe wakacje dzień po dniu!

    To już piąte wakacje, w czasie których pod wspólnym szyldem PLANETA WARSZAWA będzie realizowanych 14 najciekawszych programów półkolonii – sportowych, artystycznych i przygodowych.

   Szeroki wybór

   Planeta Warszawa to zbiór niepowtarzalnych programów półkolonii dla dzieci od 6 do 13 lat. Ich szczegółowe opisy znajdują się na stronie www.planetawarszawa.pl.

   Dzieci mają zapewnioną opiekę od godziny 8:00 do 17:30, a także zajęcia tematyczne, posiłki, materiały, bilety wstępu, przejazdy, ubezpieczenia, itd.

   Rodzice mogą rezerwować 5-dniowe programy lub udział w pojedynczych dniach zajęć między 26 czerwca a 1 września 2017 r.

   Każdy program dedykowany jest konkretnej grupie wiekowej.

   Poszczególne programy przypisane są do konkretnych grup wiekowych.

    

   Przyjazne miejsca

   Główną bazą 14 zjednoczonych półkolonii Planety Warszawa są nowe obiekty sportowe i teren Liceum Reytana na Mokotowie (przy ul. Wiktorskiej i Kazimierzowskiej, obok stacji Metro Racławicka). Miejscem działań i wycieczek są natomiast liczne warszawskie parki, baseny, muzea i pracownie. We wszystkich grupach dominują zajęcia na świeżym powietrzu.

   Na Planecie Warszawa doświadczeni trenerzy, artyści, animatorzy i pedagodzy osobiście realizują swoje oryginalne programy zajęć – pokazują dzieciom setki sposobów na aktywny wypoczynek i rozwijanie talentów.

    

   Katalog zajęć

   Na tegoroczne, wyjątkowo długie wakacje (10 tygodni!) autorzy przygotowali i osobiście przeprowadzą następujące programy półkolonii (ułożone wg wieku uczestników – od najmłodszych do najstarszych):

   Wakacyjna Szkółka Piłkarska – zajęcia sportowe dla najmłodszych uczestników półkolonii (6-7 lat).

   Tańczymy & Tworzymy – program realizowany w dwóch wariantach temtycznych, dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą spróbować swoich sił zarówno w tańcu jak i sztukach plastycznych. Przygotowano dużo aktywności na świeżym powietrzu.

   Na tropach przyrody – program edukacyjno-przygodowy pełen działań plastycznych, gier i zabaw oraz ruchu na świeżym powietrzu. Powstał z myślą o dzieciach w wieku 6-8 lat. Wśród atrakcji są m.in. wyprawa nad rzekę i do lasu, tropienie żyjących tam zwierząt, szukanie dziupli, nor i kryjówek leśnych mieszkańców.

   Klub Obieżyświatów – program przygodowo-podróżniczy dla dziewczynek i chłopców w wieku 6-8 lat. Każdego dnia tematem przewodnim jest inny region świata, co staje się pretekstem do poznania egzotycznej gry lub zabawy, wykonania maski, instrumentu lub makiety. Doskonała propozycja dla miłośników podróży, zaskakujących odkryć i niesamowitych spotkań.

   Łowcy artefaktów – propozycja dla chłopców i dziewczynek w wieku 6-8 lat łącząca motyw przygód i poszukiwań z zajęciami kreatywnymi. Uczestnicy tropią artefakty – rzeczy, które inspirują i pobudzają wyobraźnię. Dzięki nim po powrocie do Planetowej pracowni mogą oddać się twórczym działaniom.

   Football Plus – urozmaicony program sportowy z dominacją piłki nożnej dla dzieci w wieku 8-9 lat.

   Biuro Detektywów – wyzwanie dla chłopców i dziewczynek w wieku 8-10 lat. W atmosferze tajemnicy dzieci – korzystając z lup, lornetek i innych pomocy – będą ćwiczyć swoją spostrzegawczość, orientację w terenie i sprawność fizyczną. Rozwiążą osiem poważnych spraw detektywistycznych.

   ShowTime – program odwołujący się do muzycznego show. Wykorzystuje elementy teatru, tańca, śpiewu, muzyki wykonywanej na żywo. Adresowany do chłopców i dziewczyn w wieku 9-12 lat.

   Letnia Szkoła Przetrwania – przebój Planety dla chłopców i dziewczyny w wieku 9-12 lat. Program sprawnościowo-survivalowy uczący jak przetrwać w trudnych warunkach, zbudować szałas, rozpalić ognisko, odczytać mapę lub w inny sposób odnaleźć się w nieznanym terenie.

   Wszystko GRA! – program dla dzieci w wieku 9-12 lat wypełniony mnóstwem gier o różnej tematyce i formie, prowadzonych na świeżym powietrzu – w parku, w lesie i na boisku. Planszówki, gry przyrodnicze, terenowe, sprawnościowe, memory, wielkie domino, podchody – to tylko niektóre z propozycji.

   Liga Mistrzów – program piłkarski dla dzieci dziesięcioletnich i starszych.

   Artystyczne Wyczyny – oryginalne zajęcia warsztatowe adresowane do dzieci w wieku 9-13 lat, które chcą rozwijać swoje zdolności artystyczne, próbując sił w różnych technikach plastycznych.

   Art & Modern Dance – program powstał z myślą o dzieciach w wieku 9-13 lat, które interesują się sztuką i lubią tańczyć. Zawiera w sobie naukę choreografii opartej o kroki musicalowe, improwizowane scenki aktorskie, elementy fitness i zumby

   Kontakt

   Na stronie www.planetawarszawa.pl oprócz programów półkolonii znaleźć można wyszukiwarkę zajęć i system rezerwacji. Pomocna jest również informacja telefoniczna pod numerami 739 220 330 lub 739 220 770.

   Najbardziej aktualne informacje o Planecie Warszawa można obserwować na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/PlanetaWarszawa

   Wszystkie oferty