Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   Wspaniałe wakacje dzień po dniu!

   To już szóste wakacje, w czasie których pod wspólnym szyldem PLANETA WARSZAWA będzie realizowanych 14 najciekawszych programów półkolonii– sportowych, artystycznych i przygodowych.

    

   Szeroki wybór

   Planeta Warszawa to zbiór niepowtarzalnych programów półkolonii dla dzieci od 6 do 13 lat. Ich szczegółowe opisy znajdują się na stronie www.planetawarszawa.pl.

   Dzieci mają zapewnioną opiekę od godziny 8:00 do 17:30, a także zajęcia tematyczne, posiłki, materiały, bilety wstępu, przejazdy, ubezpieczenia, itd.

   Rodzice mogą rezerwować 5-dniowe programy lub udział w pojedynczych dniach zajęć między 25 czerwca a 30 sierpnia 2018 r.

   Poszczególne programy przypisane są do konkretnych grup wiekowych.

    

   Przyjazne miejsca

   Główną bazą 14 zjednoczonych półkolonii Planety Warszawa są nowe obiekty sportowe i teren Liceum Reytanana Mokotowie (przy ul. Wiktorskiej i Kazimierzowskiej, obok stacji MetroRacławicka). Miejscem działań i wycieczek są natomiast liczne warszawskie parki, muzea, pracownie i miejsca zabaw. We wszystkich grupach dominują zajęcia na świeżym powietrzu.

   Na Planecie Warszawa doświadczeni trenerzy, artyści, animatorzyi pedagodzy osobiście realizują swoje oryginalne programy zajęć – pokazują dzieciom setki sposobów na aktywny wypoczynek i rozwijanie talentów.

    

   Katalog zajęć

   Na 10 tygodni wakacji 2018 autorzy przygotowali i osobiście przeprowadzą następujące programy półkolonii (ułożone wg wieku uczestników – od najmłodszych do najstarszych):

   Wakacyjna Szkółka Piłkarska – zajęcia sportowe dla najmłodszych uczestników półkolonii (6-7 lat).

   Art&Gym – przebojowy program dla dzieci w wieku 6-8 lat z elementami gimnastyki, akrobatyki i tańca. W części artystycznej będzie natomiast okazja do uaktywnienia wszystkich zmysłów, rozbudzenie wyobraźni i ekspresji.Wiele elementów programu (nawet część działań plastycznych) zostanie zrealizowanych na świeżym powietrzu.

   D.D.Art, czyli dance, drama i sztuka w jednym programie – atrakcyjne zajęciadla dzieci w wieku 6-8 lat, które chcą poznać podstawowy choreografii scenicznej oraz wymyślić i wykonać własną scenografię do przedstawienia.

   KosmoGra – zajęcia dla dzieci ciekawych świata i żądnych przygód. Scenariusz programu polega wejściu do wnętrza gry i przechodzeniu jej kolejnych poziomów. Do tego dochodzą eksperymenty chemiczne oraz mnóstwo zabaw ruchowych. Wszystko z myślą o dzieciach w wieku 6-8 lat.

   Podwórkowe Przygody – ten program jest jak podróż w czasie do Warszawy sprzed blisko 100 lat. Zawiera mnóstwo zabaw i zagadek do rozwiązania, jest okazją do poznania klipy, ziemniaka, cymbergaja i innych zapomnianych gier. Uwaga: te atrakcje są zarezerwowane dla dzieci 8-letnich i młodszych!

   Football Plus – urozmaicony program sportowy z dominacją piłki nożnej dla dzieci w wieku 8-9 lat.

   Survival Team – nowa odsłona jednego z najpopularniejszych programów Planety Warszawa. Jak zbudować szałas i rozpalić ognisko, jak się dobrze maskować i tropić zwierzęta – tego między innymi dowiedzą się chłopcy i dziewczyny w wieku 8-10 lat.

   Szlak Odkrywców – wyzwanie dla detektywów w wieku 9-12 lat, sposób na poznanie stolicy od zupełnie innej strony. Ten program uczy pracy zespołowej z wykorzystaniem m.in. aparatów analogowych i skrzynek geocachingowych.

   Wa-Wa-Rajd – bardzo interdyscyplinarny program dla dzieci w wieku 9-12 lat. Okazja do poznania tajemnic Warszawy dawnej i współczesnej – od architektury po sztuczki wędrownych kuglarzy. W finale m.in. tworzenie kapsuły czasu i projektów artystycznych.

   Scena Małego Księcia – chłopcy i dziewczyny w wieku 9-13 lat poznają podstawy warsztatu aktorskiego (m.in.: interpretacja tekstu, choreografia sceniczna, emisja głosu), aby wykorzystać je w spektaklu „Mały Książe”. Program jest wyjątkową okazją do nauki technik scenicznych w swobodnej, momentami wręcz zabawowej formie.

   Sport Mix – rewelacyjne zajęciadla 9-latków i starszych. W programie m.in. sztuka samoobrony oraz wprowadzenie w tajniki karate, boksu, kick-boxingu i sumo. Unikalna okazja do rozwoju sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej, zdolności koncentracji i świadomości własnego ciała.

   Kreatywni Aktywni – spotkanie z wieloma technikami plastycznymi, m.in. string artem, papier-mâché, gipsorytem i pastelą olejną – gratka dla artystów początkujących i nieco zaawansowanych w wieku 9-13 lat.

   Art & Dance – program powstał z myślą o dzieciach w wieku 9-13 lat. Zawiera w sobie naukę choreografii z rozróżnieniem na taniec klasyczny, współczesny jazzowy i musicalowy. W części artystycznej będzie okazja do poznania mnóstwa technik plastycznych i zdobniczych. Powstaną dzieła inspirowane m.in. rafą koralową oraz sztuką Japonii i Meksyku.

   Liga Mistrzów – program piłkarski dla dzieci 10-letnich i starszych.

   Kontakt

   Na stronie www.planetawarszawa.pl oprócz programów półkolonii znaleźć można wyszukiwarkę zajęć i system rezerwacji. Pomocna jest również informacja telefoniczna pod numerami 739 220 330 lub 739 220 770.

   Aktualne informacje o Planecie Warszawa można obserwować na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/PlanetaWarszawa

   Wszystkie oferty