Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   półkolonie z Planetą Warszawa

   Wspaniałe wakacje dzień po dniu!

    

   Wakacje 2020 są ósmymi z rzędu, w czasie których pod wspólnym szyldem PLANETA WARSZAWA będą realizowane najciekawsze programy półkolonii sportowych, artystycznych i przygodowych.

    

   Szeroki wybór

   Planeta Warszawa to zbiór niepowtarzalnych programów półkolonii dla dzieci od 6 do 13 lat. Ich szczegółowe opisy znajdują się na stronie www.planetawarszawa.pl.

   Dzieci mają zapewnioną opiekę od godziny 8:00 do 17:30, a także zajęcia tematyczne, posiłki, materiały, bilety wstępu, przejazdy, ubezpieczenia, itd.

   Rodzice mogą rezerwować 5-dniowe programy lub udział w pojedynczych dniach zajęć między 29 czerwca a 28 sierpnia 2020 r.

   Poszczególne programy przypisane są do konkretnych grup wiekowych.

   W przypadku zmiany organizacji roku szkolnego (w związku z pandemią) organizatorzy dają pełną gwarancję zwrotu wcześniej zrobionych wpłat.

    

   Przyjazne miejsca

   Wspólną bazą dla wszystkich rodzajów półkolonii Planety Warszawa są obiekty sportowe i teren Liceum Reytanana Mokotowie (róg ul. Wiktorskiej i Kazimierzowskiej, obok stacji MetroRacławicka). Miejscem działań i wycieczek są natomiast liczne warszawskie parki, muzea, pracownie i miejsca zabaw. We wszystkich grupach dominują zajęcia na świeżym powietrzu.

   Na Planecie Warszawa doświadczeni trenerzy, artyści, animatorzy i pedagodzy osobiście realizują swoje oryginalne programy zajęć – pokazują dzieciom setki sposobów na aktywny wypoczynek i rozwijanie talentów.

    

   Katalog zajęć

   Zajęcia przygotowano na każdy z 9 tygodni wakacji 2020. Poniżej przedstawiamy 10 programów, które od lat ciesz się największym powodzeniem (ułożone wg wieku uczestników – od najmłodszych do najstarszych):

   Wakacyjna Szkółka Piłkarska – zajęcia sportowe dla najmłodszych uczestników półkolonii (6-7 lat).

   Melodie i Kolory – przebojowy program plastyczno-taneczny dla dzieci w wieku 6-8 lat. W części artystycznej daje on możliwość uaktywnienia wszystkich zmysłów, rozbudzenie wyobraźni i ekspresji.Część taneczna jest wprowadzeniem do tańców latynoskich oraz tzw. tańca musicalowego. Wiele elementów programu (nawet część działań plastycznych) zostanie zrealizowanych na świeżym powietrzu.

   Klub Odkrywców – wyzwanie dla detektywów w wieku 6-8 lat, którzy każdego dnia otrzymują inne zadanie do wykonania. Jeżeli wymaga tego sytuacją muszą się również wcielić w rolę archeologów, pracowników laboratorium lub wynalazców.

   Rytmy Świata to program dla dzieci w wieku 6-9 lat pozwalający rozwijać artystyczne talenty. Stworzyły go wspólnie: aktorka, malarka i tancerka. Dzieci poprzez zabawę, taniec i zajęcia plastyczne poznają kulturę i zwyczaje mieszkańców innych kontynentów.

   Football Plus – urozmaicony program sportowy z dominacją piłki nożnej dla dzieci w wieku 8-9 lat.

   Wa-Wa-Rajd – bardzo interdyscyplinarny program dla dzieci w wieku 8-10 lat. Jest okazją do poznania tajemnic Warszawy dawnej i współczesnej – od architektury po najpopularniejsze zabawy podwórkowe dzieci sprzed stu lat.

   SummerFashion – program dla dzieci w wieku 9-12 lat, który przekonuje, że wyobraźnia nie ma ograniczeń, uczy projektowania od podstaw, pozwala zapoznać się z zasadami rysunku modowego, przybliża zasady jakie obowiązują przy łączeniu kolorów, wzorów, faktur i kształtów.

   Survival Team – program dla dzieci w wieku 9-12 lat, który uczy przetrwania zarówno w lesie, jak i w wielkim mieście. Uczestnicy będą poznawać i doskonalić zasady orientacji w terenie, stosowania węzłów i znaków patrolowych, rozpalania ogniska i udzielania pierwszej pomocy.

   Art & Dance – program powstał z myślą o dzieciach w wieku 9-12 lat. Zawiera w sobie naukę choreografii z rozróżnieniem na taniec klasyczny, współczesny jazzowy i musicalowy. W części artystycznej będzie okazja do poznania mnóstwa technik plastycznych i zdobniczych.

   Liga Mistrzów – program piłkarski dla dzieci 10-letnich i starszych.

   Jeżeli pozwolą na to warunki lokalowe i dostępność obiektów sportowych, to katalog programów półkolonii będzie rozszerzany.

    

   Kontakt

   Na stronie www.planetawarszawa.pl oprócz programów półkolonii znaleźć można wyszukiwarkę zajęć i system rezerwacji. Pomocna jest również informacja telefoniczna pod numerami 739 220 330 lub 739 220 770.

   Aktualne informacje o Planecie Warszawa można obserwować na Facebooku pod adresem :www.facebook.com/PlanetaWarszawa

   Wszystkie oferty