Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   Półkolonie w artystycznym kąciku warszawa

   Półkolonie w artystycznym kąciku warszawa

   Półkolonie w artystycznym kąciku warszawa

   Twórcze Wakacje 2019

   Półkolonie dla dzieci w wieku 4-10 lat

   Po raz kolejny zapraszamy do wspólnej zabawy, twórczości i aktywnego wypoczynku na dworze w kameralnej, domowej atmosferze. Zapraszamy od 5 do 30 sierpnia między 7:30 a 17:30. Przez cztery tygodnie będziemy uczyć się przez nieustanne interakcje z otoczeniem. Nasze działania będą miały charakter twórczy, pobudzający do myślenia, rozwijania wyobraźni oraz kreatywności. W każdym tygodniu będą nam towarzyszyły aktywności plastyczne, muzyczne i sportowe. Zależy nam na kształtowaniu otwartości na innych ludzi, umiejętności współpracy, współodpowiedzialności oraz uwrażliwianie na piękno przyrody. Tworzymy niewielką grupę w której chcemy stworzyć przyjazną, rodzinną i bezpieczną atmosferę.

    

   Zajęcia odbywają się w przedszkolu Artystyczny Kącik. Mamy własny, duży ogród. Gotujemy na miejscu.

   CZTERY PROJEKTY

   W CZTERY TYGODNIE

   Turnus I Eko, ekoludki (5-9 sierpnia)

   Turnus II Z książką przez świat (12-16 sierpnia)

   Turnus III Podróże małe i duże (19-23 sierpnia)

   Turnus IV Wśród zwierząt (26-30 sierpnia)

   EKO, EKOLUDKI

   5-9 SIERPNIA

    

   Na codziennych warsztatach damy nowe życie popularnym „śmieciom”. Butelki, korki, rolki, pojemniki, słoiki i guziki przeistoczą się w pomysłowe robociki, ludziki, samochodziki i nie tylko. Nietuzinkowe dzieła i własnoręcznie wykonane zabawki wprowadzą dzieci w świat recyklingu i ekologii, a także dostarczą wiele radości i śmiechu, przy ich tworzeniu.a codziennych warsztatach damy nowe życie popularnym „śmieciom”. Butelki, korki, rolki, pojemniki, słoiki i guziki przeistoczą się w pomysłowe robociki, ludziki, samochodziki i nie tylko. Nietuzinkowe dzieła i własnoręcznie wykonane zabawki wprowadzą dzieci w świat recyklingu i ekologii, a także dostarczą wiele radości i śmiechu, przy ich tworzeniu.

   Z KSIĄŻKĄ PRZEZ ŚWIAT

   12-16 SIERPNIA

    

   Czytanie książek i słuchanie opowieści to niezastąpiona aktywność dla rozwoju języka i abstrakcyjnego myślenia. Przewracając kolejne strony zagłębimy się w świat fantazji, spotkamy niezwykłych przyjaciół i przeżyje ciekawe przygody. Dowiemy się jak powstaje książka. Staniemy się autorami tworząc ramy z treścią, okładką i ilustracjami.

   PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

   19-23 SIERPNIA

    

   Z mapą pod ręką wyruszymy na spotkanie dzieci z Kraju Wschodzącego Słońca, obejrzymy zorzę polarną na dalekiej północy, zatańczymy w indiańskiej wiosce, zobaczymy co kangur nosi w torbie. W tym tygodniu wprowadzimy dzieci w świat geografii i zapoznamy z różnymi kulturami.

   WŚRÓD ZWIERZĄT

   26-30 SIERPNIA

    

   Małpie ogonki, krokodyla ząbki, szybkość geparda – ta wiedza jest wiele warta! Poznamy tajemnice z życia zwierząt, zorganizujemy warsztaty na których przyjrzymy się z bliska tym niezwykłym stworzeniom.

    

   CENY:

   650 zł za turnus

   KONTAKT

   Tel. +48 792 277 950

   Więcej szczegółów na stronie organizatora

   Wszystkie oferty