Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   Letnie półkolonie w Ach i Och

   Letnie półkolonie w Ach i Och

   Letnie półkolonie w Ach i Och

   Letnie półkolonie w Ach i Och

   Co nas wyróżnia:

   • opieka nad dziećmi 6-12 lat
   • opieka w godzinach 8-18
   • pełne wyżywienie: smaczne, domowe obiady w zaprzyjaźnionej restauracji + kanapki i zdrowe przekąski
   • atrakcyjny, zróżnicowany plan dnia pełen wydarzeń i przebywania na świeżym powietrzu
   • półkolonie organizowane legalnie z wpisem do kuratorium i spełnieniem wymogów dotyczących kierownika, wychowawcy oraz ochrony przeciwpożarowej
   • bezpieczeństwo: na spływach i rajdach obecność ratownika medycznego
   • na każdym wyjściu obecność przynajmniej dwóch opiekunów
   • żywy kontakt z językami i bezpośredni kontakt z innymi kulturami dzięki obecności hiszpańskojęzycznych wolontariuszy z organizacji AIESEC (oddział na Uniwersytecie Warszawskim)
   • połączenie frajdy z edukacją – jedno i drugie zostanie w pamięci uczestników na lata

   ROZKŁAD TURNUSÓW (opis aktywności poniżej):

   DATY RODZAJ TURNUSU GŁÓWNE AKTYWNOŚCI
   1-5 lipca TURNUS JĘZYKOWO – KAJAKOWY zajęcia językowe, spływy kajakowe, zajęcia ruchowe, opieka 6-12, posiłki
   8-12 lipca TURNUS JĘZYKOWO – ROWEROWY zajęcia językowe, wycieczki rowerowe, zajęcia ruchowe, opieka 6-12, posiłki
   15-19 lipca TURNUS JĘZYKOWO – KAJAKOWY zajęcia językowe, spływy kajakowe, zajęcia ruchowe, opieka 6-12, posiłki
   22-26 lipca TURNUS JĘZYKOWO – ŁUKOWY zajęcia językowe, warsztaty łukowe, zajęcia ruchowe, gry terenowe, opieka 6-12, posiłki
   29 lipca – 2 sierpnia TURNUS JĘZYKOWO – NAUKOWY zajęcia językowe, zajęcia naukowe, zajęcia ruchowe, gry terenowe, opieka 6-12, posiłki
   5-9 sierpnia TURNUS JĘZYKOWO – KAJAKOWY zajęcia językowe, spływy kajakowe, zajęcia ruchowe, gry terenowe, opieka 6-12, posiłki
   19-23 sierpnia TURNUS JĘZYKOWO – NAUKOWY zajęcia językowe, zajęcia naukowe, zajęcia ruchowe, gry terenowe, opieka 6-12, posiłki

   WYCIECZKI ROWEROWE

   Wycieczki rowerowe z Klubem Trybik, który działa od 19 lat ucząc młodych rowerzystów, jak bezpiecznie pedałować po stolicy i okolicy. W ramach turnusu planujemy całodniowe wycieczki rowerowe z ogniskiem i przeprawą promem, po pięknych i bezpiecznych trasach nad Wisłą i w okolicy. Zapraszamy z własnym rowerem, będziemy też dysponować kilkoma zapasowymi sztukami do wypożyczenia.

    

   Dla wszystkich małych rowerzystów zapewniamy kaski oraz przeszkolenie z bezpiecznego poruszania się rowerem po mieście, a także wizytę w miasteczku ruchu drogowego w ramach turnusu rowerowego. Tam zapoznamy się w praktyce z zasadami poruszania się rowerem. Na miejscu dostępne są rowery, a nad sprawnym funkcjonowaniem miasteczka czuwa koordynator, który uczy dzieci zasad ruchu drogowego.

   SPŁYWY KAJAKOWE

   Coś dla fanów słońca i wody! Spływy kajakowe po malowniczych, bezpiecznych i niezbyt forsownych odcinkach “Polskiej Amazonki”, czyli Wisły, która poza Warszawą zamienia się w zupełnie dziką rzekę – mamy tu na myśli dziką przyrodę, ponieważ dzięki szerokości Wisły spływ jest spokojny i prosty. Po drodze mijamy przepiękne rezerwaty przyrody i łachy (wyspy wiślane), na których zalecamy zrobić sobie krótką przerwę. Przy odrobinie szczęścia można dostrzec wiele zwierząt i ptactwa (dziki, sarny, bobry, mewy). Przed wyruszeniem doświadczeni instruktorzy nauczą wszystkich podstawowych zasad bezpieczeństwa, sposobów obchodzenia się z kajakiem, skręcania i wiosłowania. Taki spływ to niepowtarzalna przygoda!

   ZAJĘCIA JĘZYKOWE – HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

   W Ach i Och wiemy, jak bawić ucząc, a uczyć bawiąc! Wraz z dzieciakami puścimy w ruch wszystkie nasze ulubione gry i zabawy: będziemy kompletować listę zakupów, grać w alfabetyczne domino, w twistera na nazwy zwierzątek, giant memory i wiele, wiele więcej… wreszcie lekcja angielskiego nie będzie za krótka żeby zrobić tyle dogrywek memory, ile uczniowie sobie zażyczą 😉 Zajęcia przewidziane są dla każdego poziomu, tak, aby cała grupa wiekowa mogła wziąć w nich udział. Dodatkowo, podczas półkolonii letnich będą towarzyszyli nam wolontariusze z organizacji AIESEC, oddział przy UW, czyli hiszpańskojęzyczni dynamiczni młodzi ludzie zorientowani na naukę bycia liderem oraz realizację celów zrównoważonego rozwoju ONZ 2020. W ramach tego projektu dzieci nie tylko będą miały możliwość korzystania z wyjątkowych zajęć, ale również zrozumieją “w praktyce” co daje i jakie horyzonty otwiera nauka języków obcych.

   ZAJĘCIA NAUKOWE

   Praktyczne i pożyteczne, a przy tym fascynujące eksperymenty, które nauczą dzieci, jak pasjonujący jest świat wokół nas! Między innymi wysiejemy bakterie, znajdujące się na rękach czy w otoczeniu, żeby wreszcie zrozumieć, jaki jest związek higieny ze zdrowiem oraz przekonać się naocznie, czy rację miał lis z Małego Księcia tłumacząc, że “Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. W planie również eko-zajęcia z szyciem woreczków na warzywa, szukanie preparatów do badania pod mikroskopami i praktyczne zajęcia o tym, jak zdrowiej się odżywiać.

   WARSZTATY STRZELANIA Z ŁUKU

   Pod okiem doświadczonych instruktorów z sekcji łucznictwa KS Drukarz nauczymy się mierzyć prosto do celu! Minimalny wiek uczestnictwa 8 lat – dla młodszych dzieci przewidziane w tym czasie alternatywne, nie mniej atrakcyjne zajęcia na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się na strzelnicy w Parku Skaryszewskim.

   ZAJĘCIA RUCHOWE – PARK SKARYSZEWSKI I BŁONIA KAMIONKOWSKIE

   Siedzibę Ach i Och otacza jeden z największych i najciekawszych terenów zielonych w Warszawie, a na naszych półkoloniach chętnie z tego korzystamy! Place zabaw, boiska, gry w poszukiwanie skarbów, wyścigi na piankowych “makaronach” oraz klasyczne gry zespołowe to jedne z licznych atrakcji, jakich możemy się spodziewać przemierzając zielone przestrzenie Parku.

   LARP – GRA TERENOWA

   Wyjątkowe doświadczenie pomiędzy interaktywnym opowiadaniem a teatrem improwizacji. Z pomocą kostiumów i kart postaci dzieci wcielają się w role bohaterów, a banalne otoczenie szkoły, parku i okolic może przeistoczyć się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aktywujemy wyobraźnię, emocje, uczymy się współpracować i przede wszystkim fantastycznie się bawimy!

   POSIŁKI

   Obiady zjemy w lokalnej, zaprzyjaźnionej restauracji. Paleta Smaku to kameralne miejsce, serwujące proste, świeże i smaczne jedzenie. Dodatkowo, dla nas przygotują menu specjalnie dostosowane dla młodszych i najmłodszych.

   Zapisy i informacje:

   achioch@achioch.com

   +48 510 327 499

   +48 534 152 076

   Do końca kwietnia przedsprzedaż – turnus za 599 zł!

   Wszystkie oferty