Zaloguj się do swojego konta

Zapomniałeś hasła?

 • Półkolonie dla dzieci

 • Eksperymenty

 • Sportowe

 • Konstruktorskie i wiele innych…

  Szukaj >> Półkolonii
  • Półkolonie w Warszawie

   Przygodowe półkolonie w jęz. angielskim w ISW!

   Przygodowe półkolonie w jęz. angielskim w ISW!

   • ADRES:

    International School of Warsaw

    Mazowiecka 43

    05-502 Bobrowiec

   • KONTAKT:

    Tel: +48 578 530 135

    www.isw.edu.pl

   Przygodowe półkolonie w jęz. angielskim w ISW!

   Półkolonie w International School of Warsaw to doskonały sposób na naukę języka angielskiego poprzez zabawę na świeżym powietrzu, realizację projektów artystycznych, gry edukacyjne i doświadczenia naukowe.  Będzie to czas wypełniony przygodami, nowymi odkryciami i niekończącą zabawą. Poprzez zanurzenie w międzynarodowym środowisku i zabawę, dzieci w naturalny sposób uczą się języka i przełamują barierę językową.

   Miejsce:

   Nasz wyjątkowy, otoczony lasem i zielenią kampus pod Warszawąo feruje mnóstwo możliwości do prowadzenia zajęć artystycznych , naukowych i sportowych, zarówno na szkolnym boisku i placach zabaw,  jak i w salach. Szkolna zagroda z domowymi zwierzętami jest dodatkową atrakcją.Dzieci będą również uczestniczyć w wycieczkach poza kampus.

   W programie:

   Każdy tydzień będzie poświęcony innemu tematowi przewodniemu. Uczniowie będą omawiać każdy z tematów poprzez lekcje języka, zajęcia interaktywne, projekty artystyczne, gry zespołowe  i wycieczki. Wszystkie zajęcia będą prowadzone są przez naszych anglojęzycznych nauczycieli (native speakerów). Podczas każdego z turnusów będą prowadzone dodatkowo warsztaty  robotyki.

   Zajęcia prowadzone są codziennie w godzinach od 9.00 do 16.00. Jest możliwość pozostawienia dzieci na zajęciach dodatkowych do 17.30 za dodatkowa opłatą.

   Zapewniamy:

   • Zapewniamy wyżywienie: poranną przekąskę, obiad i podwieczorek.
   • Przewóz do i z kampusu szkolnego
   • Transport na wycieczki poza kampusem
   • T-shirt dla każdego uczestnika

   Tematy:

   02-06.07 – Planeta zwierząt: dzieci będą odkrywać królestwo zwierząt między innymi podczas budowy szkolnej zagrody dla zwierząt i codzienną opiekę nad nimi, wycieczkę do papugarni i wizyty mini zoo na farmie Pod Kogutem.

   09-13.07 – Świat bajek: dzieci będą poznawać najbardziej znane bajki świata, brać udział w bajkowych grach i zabawach, a także przygotują własny spektakl kukiełkowy dla rodzin i kolegów! W programie również wycieczka do parku Bajka w Błoniu.

   16-20.07 – Olimpiada sportowa:  dzieci będą odkrywać sporty olimpijskie, a także kultury różnych krajów. Same również będą uczestniczyć w zawodach, w atmosferze przyjaźni i fair play, ponieważ Olimpiada to czas pokoju! W planie zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz wizyta w parku wodnym.

   23-27.07 – Tydzień szalonych naukowców: w planie mnóstwo ciekawych eksperymentów naukowych, dzięki którym dzieci będą odkrywać prawa fizyki, badać zjawiska chemiczne i atmosferyczne, np. tornada. Dzieci wezmą również udział w wycieczce do Centrum Kopernika oraz warsztatach Funiversity.

   30.07 – 03.08 – „Goinggreen”: w tym tygodniu skoncentrujemy się na znaczeniu ochrony środowiska odkrywając różne aspekty ekologii, m.in. poprzez zajęcia dotyczące ochrony środowiska i eksperymenty w szkolnej szklarni. Dzieci wezmą udział w wycieczce do Ogrodu Botanicznego oraz na farmę Cztery Pory Roku.

   06.08-10.08 – Poszukiwacze skarbów: dzieci zapoznają się z historią słynnych odkrywców i piratów, wezmą udział w zajęciach z geografii, nauczą się jak tworzyć mapy i korzystać z nich przy użyciu tradycyjnych i nowych technologii, a punktem kulminacyjnym będzie wielkie poszukiwanie skarbów! W planie wycieczka do Labiryntu Luster w centrum rozrywki Bingo Bongo i Domu Zagadek dla dzieci.

   20.08 – 24.08 – Superbohaterowie: uczestnicy półkolonii w tym tygodniu będą odkrywać różnorodnych historycznie i kulturalnie bohaterów z całego świata. Poprzez zajęcia i gry dowiedzą się, że bohaterami mogą być również zwykli ludzie! Dzieci wybiorą się do ParkuLinowego i Hangaru 646.

   27.08 – 31.08 – Sztuki sceniczne: motywem przewodnim ostatniego tygodnia będą sztuki sceniczne-teatr, śpiew, taniec. Dzieci wezmą udział w zajęciach teatralnych w Teatrze Syrena, a także zwiedzą kulisy Teatru Wielkiego. Na koniec wezmą udział w przedstawieniu Koniec Lata podczas naszej ceremonii zamknięcia półkolonii.

   Grupy wiekowe:

   Zajęcia podzielone są na grupy wiekowe:

   • Grupa 1: 4 – 6 lat
   • Grupa 2: 7  – 9 lat
   • Grupa 3: 10 -12 lat
   • Grupa 4: 13 – 15 lat

   Rezerwacja przed końcem marca uprawnia do 25% zniżki, przed końcem kwietnia 15%!

   Więcej informacji na: www.isw.edu.pl

   Wszystkie oferty